https://mobirise.com/

Siedlisko rodzinne

Siedlisko rodzinne zlokalizowane na działce o powierzchni 2000 m2 – złożone z dwóch domów jednorodzinnych – parterowego i piętrowego. Większy dom – piętrowy z dachem mansardowym, projektowany jest w odległości obowiązującej linii zabudowy w odległości 9 m od frontowej granicy działki. Mniejszy dom – parterowy – projektowany w głębi działki. Główny wjazd na teren nieruchomości w pobliżu północno-zachodniego narożnika. Za wjazdem parking na trzy samochody. Dodatkowy placyk gospodarczy z boku większego budynku.

DOM Z DACHEM MANSARDOWYM

Budynek piętrowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Na parterze znajdują się pomieszczenia dzienne – obszerny hall otwarty górą na dwie kondygnacje, z trójbiegową klatką schodową. Salon, kuchnia z jadalnią, oraz w głębi domu – toaleta i pomieszczenie gospodarcze – pralnia. Na piętrze środek budynku zajmuje okólna galeria, z której dostępne są trzy pokoje oraz łazienka, toaleta i pomieszczenie gospodarcze – kotłownia.

powierzchnia użytkowa 246,06 m2
powierzchnia zabudowy 160,03 m2
powierzchnia całkowita 320,06 m2
kubatura 1108,73 m3

DOM PARTEROWY Z GANKIEM

Budynek parterowy, niepodpiwniczony, z poddaszem nieużytkowym. Na wnętrze składają się sień wejściowa, salon połączony z kuchnią i jadalnią w wykuszu, trzy pokoje oraz duża łazienka z pralką.
Na strych nieużytkowy dostęp 
zapewniają schody składane w przedpokoju. Dom z dwóch stron otoczony częściowo zadaszonym tarasem. Ganek przedwejściowy zaznacza front.

powierzchnia użytkowa 118,40 m2
powierzchnia zabudowy 147,00 m2
powierzchnia całkowita 147,00 m2
kubatura 595,00 m3

<

udostępnij